крэйзи

Вам, блоггеры

Алчевский отдел по связям с общественностью недавно дайджест разослал, а там такое:
Грантова програма «Мережа блогерів»
Посольство США в Україні оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій, які працюють із блогами або планують створити мережу чи осередок блогерів.

Тематичні пріорітети конкурсу:

Координація блогів: проекти, які підтримують об'єднання голосів громадянського суспільства в Інтернеті і організований обмін інформацією, зокрема між малими містами і обласними центрами.
Навчання блогерів: ініціативи, які покращують писемний рівень блогерів у маленьких містах і обласних центрах та сприяють поширенню професійних стандартів журналістики.
...
Посольство США підтримає якісні та орієнтовані на результат проекти від українських неурядових організацій. Гранти надаються на разовій основі. Тривалість проекту може бути різною, але не повинна перевищувати шість місяців. Максимальна сума фінансування становить $60 000. Більшість сум буде меншими; очікувана середня сума гранту складає від $5 000 до $20 000.


Главное, вовремя прислали. Я, например, затрудняюсь за неделю придумать проект, который за полгода поднимет "письменный уровень" блоггеров и улучшит им доступ к инету в маленьких городах))
Создать для блоггеров из маленьких городов специальный лагерь, куда их всех и свезти.
грамоте учить, шоб поднять письменный уровень
Так себе уровень, да
По тесту Тест по русскому языку (демонстрационный вариант ЕГЭ 2009) на сайте Психологические тесты у меня следующие результаты:Правильных ответов - 26 из 30. У вас хорошее знание русского языка, но стоит всё-таки подучить правила, читать побольше книг.